niedziela, 9 października 2011

2198 Archeolodzy zakopują nagrania Gangu Marcela. Zagadka po prośbie.

Tradycyjnie coś z serialu "W labiryncie". Dość ciężkie (chyba), bo niewiele widać, ale znów łudzę się, że a nuż ktoś mieszka,pracuje bądź z innych powodów przebywa(ł) w okolicy i stąd owo miejsce skojarzy.

W krótkim fragmencie widać ulicę, na rogu której mieści się antykwariat i być może rzeczywiście takowy znajdował się przy niej bądź nadal znajduje, bo nie wierzę, żeby specjalnie dla kilku sekund w jednym odcinku i parudziesięciu w innym (gdzie widać tylko samo wnętrze) budowano dekoracje. Uliczkę widać przez moment w ostatnich sekundach - wygląda na ochocko-mokotowską, ale tak naprawdę może to być gdziekolwiek... ktoś wie?Mokotka-Ochotka dostanie coś iście antycznego :-)

7 komentarzy:

 1. tzn - kiedyś był nawet prawdziwy taki antykwariat na rogu Grażyny i Olesińskiej - adres Grażyny 20 w tle widać jakiś pomnik, a może to jednak wieża Domku Mauretańskiego, ale jakość tego nagrania...zostawia raczej domysły niż pewniki

  OdpowiedzUsuń
 2. Też sobie pomyślałem, że to może być Domek Mauretański.

  OdpowiedzUsuń
 3. :)) no to jeśli ty tak to widzisz: to powiem wam, że kraty, wejście i charakterystyka tego budynku jest niemal identyczna: przy czym na 100 % był tam autentyczny antykwariat chyba jeszcze z 10 lat temu....wychodzi na to, że to musi być to miejsce!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, przejdę się tam i sprawdzę w weekend albo co. O ile moje gardło mi pozwoli :/

  OdpowiedzUsuń
 5. przejdź się - budynek i kraty są - a teraz mieści się tam jakaś agencja dizajnerska czy cuś :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gardło domaga się więcej piwa?

  OdpowiedzUsuń
 7. Wierzę na słowo, zagadkę uznaję za odgadniętą, bo nie wiem kiedy będę miał czas tam pójść.

  OdpowiedzUsuń