wtorek, 31 marca 2015

2907

ostaniec, modernizm. gdzie on?może to pomoże, zdjęcie z bliskiej nieopodalności.H_Piotr zlokalizował zapomnianą ulicę upamiętniającą zapomniane plany zapomnianej inwestycji.7 komentarzy:

 1. Coś dużo tych ostańców w Warszawie ;-) Tego nie rozpoznaję. Zakałapućkałem się na jednej okolicy i nie mogę z niej wyjść.

  OdpowiedzUsuń
 2. to prawda, niszowa to rzecz... zbyt schowana i na uboczu wszechrzeczy.
  myślałem, że tło coś pomoże. daję podpowiedź z okolicy.

  OdpowiedzUsuń
 3. na dodatek, mało charakterystyczny to dom. zła zagadka... :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać że peryferia. Podpowiedz gejograficznie − północ, czy południe? Bo mnie się do mojego lokalsowskiego jugu próbuje dopasować i nie może. (podpowiedź trochę jak bardziej zapadłe siekierkozawady, ale tam nie ma biurowców jak w tle pierwszego zdjęcia)

   Usuń
 4. Musze przyznać, że zakałapućkałem się w dobrej okolicy, bo właśnie w tyłach Parku Szczęśliwickiego, a w podpowiedzi rozpoznaję Opaczewską 57. Ale to tyle, bo wciąż nie znalazłżem zagadkowego ostańca...

  OdpowiedzUsuń
 5. No dobra, znalazłem.
  Wlazłeś w ulicę Jewgienija Stadionowa, zaułek, którym góglowóz nie przejechał był, w dodatku biurwowiec z tła zmienił się nie do Poznania od czasu wykonaniagóglofotek z lipca 2011. A poza tym, sama ulica Stadionowa nie jest na gógielmapsach podpisana aż do momentu zejścia na poziom przybliżenia, z którego i tak można odczytać tabliczki adresowe.

  Ghatuluję zaghadki! Whęczyłbym Ci zA nią bilet na jazdę II linią metra o wahrtości 5 zł.

  OdpowiedzUsuń